Stewiarnia – Twoja hurtownia zdrowej żywności

Stewiarnia to nowoczesna hurtownia zdrowej żywności. Zaopatrujemy duże sieci handlowe, sklepy stacjonarne, sklepiki szkolne oraz sklepy internetowe. Obsługujemy również dropshipping. Stewiarnia to nie tylko moja praca. To także wyraz troski o bliskich. Moje dzieci borykają się z nietolerancjami pokarmowymi i to ich potrzeby stały się inspiracją do stworzenia hurtowni zdrowej żywności. Każdy produkt wprowadzany do naszej oferty testujemy osobiście w naszym zespole, aby mieć pewność, że w ofercie hurtowej mamy zarówno produkty zdrowe, jak i smaczne - takie, które świetnie się sprzedają. Dystrybucja produktów zdrowej żywności to nasza pasja.

Nowości

Promocje


Zdrowa żywność - zaopatrzenie dla sklepów

W naszej ofercie jest ponad 1 000 produktów, pochodzących od producentów polskich oraz zagranicznych.Specjalizujemy się w dystrybucji zdrowej żywności bez cukru oraz zdrowych przekąsek, ale nasza oferta jest znacznie szersza! Bardzo lubimy produkty ciekawe, dobrze opakowane, które nie są masowe, mają swój charakter i wyróżniają się na półce. Największą wagę przywiązujemy do smaku oraz odpowiednich wartości odżywczych. Lubimy produkty małych lokalnych producentów, których nie ma w szerszej dystrybucji - szczególnie jeżeli są to produkty ekologiczne. Dlatego w wielu przypadkach nasza oferta hurtowa jest unikatowa. Nie jest łatwo znaleźć w jednym miejscu tak ciekawe zaopatrzenie w branży zdrowej żywności jak u nas. Dystrybucja zdrowych, smacznych i nietuzinkowych produktów z branży zdrowej żywności to nasza specjalność.

Mamy bardzo szeroki wybór produktów BIO, produktów bez cukru, ze zdrowymi zamiennikami cukru, produktów bez laktozy, bez glutenu, produktów przeznaczonych dla dzieci oraz dla wegan. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich producentów zdrowej żywności jak Cavalier, Natusweet, Fruit Forest, Damhert, Frutteto, Tropics, Fruit Forest. Jesteśmy też jedyną hurtownią, która w swej ofercie ma pełną ofertę zdrowych ciastek z linii Irenki, które produkowane są całkowicie bez użycia mąki. Z nami możesz kompleksowo zrobić zaopatrzenie dla swojego sklepu ze zdrową żywnością lub zaopatrzyć zdrową półkę w sklepie tradycyjnym.

Eksperci od zdrowej żywności

Cały czas rozwijamy naszą ofertę i szukamy nowości nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Sprowadzamy produkty m.in. z Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Węgier, Bułgarii, Czech i dystrybuujemy je na terenie całej Polski. Bardzo chętnie doradzimy Ci, jak zaopatrzyć Twój sklep w zdrową żywność. Możesz nas zapytać o wszystko w obszarze dystrybucji zdrowej żywności. Chętnie odpowiemy na pytania sami lub pomożemy rozwiązać problem z ekspertami zdrowego żywienia człowieka. Pracownicy Stewiarni hurtowni zdrowej żywności mają już blisko 10-letnie doświadczenie w tej branży. Z przyjemnością pomożemy, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w obszarze prowadzenia biznesu w branży zdrowej żywności.

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy tradycyjne i sklepy internetowe, hurtownie zdrowej żywności oraz hurtownie tradycyjne, chcące rozszerzyć swoją ofertę o produkty producentów zdrowej żywności. Bardzo chętnie podejmujemy współpracę w modelu dropshippingu.

Jesteśmy jedną z nielicznych hurtowni dropshippingowych w branży zdrowej żywności i mamy wiele udogodnień dla partnerów chcących pracować z nami w ten sposób. Mamy też ekspercką wiedzę w obszarze produktów żywieniowych dopuszczonych do dystrybucji w szkołach. Specjalnie dobrana oferta dla sklepików szkolny dostępna jest na osobnej platformie esklepikszkolny.pl. Dla wygody prowadzących sklepiki szkolne składa się ona tylko z produktów dozwolonych do sprzedaży w szkołach. Jako hurtownia produktów ekologicznych posiadamy certyfikat rolnictwa ekologicznego o numerze PL-EKO-06-005230/17/0.

Hurtowania zdrowej żywności Stewiarnia - zapraszamy!


Jeżeli masz pytania skontaktuj sie z nami!
tel. 695 010 205, email: stewiarnia@stewiarnia.pl
Co powinien zawierać asortyment w sklepie z żywnością ekologiczną?

Co powinien zawierać asortyment w sklepie z żywnością ekologiczną? Rosnąca sieć sklepów stacjonarnych i internetowych, oferująca asortyment ze zdrową żywnością pływa na ciągły wzrost zainteresow...

CZYTAJ DALEJ
Jak prowadzić zaopatrzenie sklepu ze zdrową żywnością?

Jak prowadzić zaopatrzenie sklepu ze zdrową żywnością? Zdrowa żywność to jeden z najgorętszych tematów ostatnich lat. Nic dziwnego — coraz bardziej świadome społeczeństwo chce dobrze się odżywia...

CZYTAJ DALEJ
Jak wprowadzić swój sklep ze zdrową żywnością do internetu - z sukcesem!

Jak wprowadzić swój sklep ze zdrową żywnością do internetu - z sukcesem! Sklepy ze zdrową żywnością to przyszłościowy biznes, na który wciąż jest sporo przestrzeni na rynku. W końcu takich miej...

CZYTAJ DALEJ
Mąki i słodycze bez glutenu - w co jeszcze zaopatrzyć sklep z produktami bezglutenowymi?

Mąki i słodycze bez glutenu - w co jeszcze zaopatrzyć sklep z produktami bezglutenowymi? Produkty bezglutenowe powinien mieć w swoim asortymencie każdy sklep ze zdrową żywnością. Są one poszukiwane n...

CZYTAJ DALEJ

Producenci

by SolEx B2B