Dla sklepów

B2b.stewiarnia.pl to hurtownia zdrowej żywności, która jest dostępna na rynku już od 2014 roku. Ciągle rozszerzamy nasz asortyment, biorąc pod uwagę najnowsze trendy na rynku. Nasi klienci doceniają nas przede wszystkim za najlepsze produkty, szybko realizowane wysyłki, elastyczność i fachowe doradztwo. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych specjalistów i dietetyków, zawsze gotowych do pomocy.

Produkty w naszej ofercie, pochodzą zarówno od małych lokalnych jak i największych międzynarodowych producentów zdrowej żywności. Jako wyłączny dystrybutor wielu marek, możemy zapewnić najlepsze ceny i dostępność towaru. Każdy produkt sprawdzamy pod względem składu i jakości. Otrzymaliśmy wiele nagród i odznaczeń na targach i wydarzeniach branżowych, na których możecie nas poznać osobiście.

Główne zalety współpracy z b2b.stewiarnia.pl:

1. Dostawa pierwszego zamówienia gratis, niezależnie od jego wielkości.
2. Zamówienia o wartości powyżej 350 zł netto, wysyłamy gratis Za wysyłkę zamówienia o wartości poniżej 350 zł netto pobieramy opłatę w wysokości 17,45 zł netto + dodatkowo 4 zł netto za pobranie
3. Zamówienia złożone do godz. 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
4. Dostęp do platformy zakupowej b2b.stewiarnia.pl 24h na dobę.
5. Na platformie przy każdym produkcie
- widoczna data przydatności do spożycia.
- data najbliższej dostawy, jeżeli produkt jest niedostępny
6. Atrakcyjny system rabatowy dla klientów korzystających z platformy b2b.stewiarnia.pl 
7. Od czwartego zamówienia możliwość płatności przelewem.
8. Dostęp do historii zamówień, faktur,  aktualnego stanu rozliczeń oraz statusu przesyłki. Wszystko w jednym miejscu, na koncie klienta.


Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Dlatego słuchamy Waszego zdania. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś produktu lub masz sugestie, koniecznie daj nam znać! My słuchamy.

e-mail: stewiarnia@stewiarnia.pl

tel. kom.: +48 695 010 205

© SolEx B2B