DLA DOSTAWCÓW – b2b.stewiarnia.pl

Jesteśmy dystrybutorem zdrowej żywności specjalizującym się w zaopatrzeniu sieci, sklepów, hurtowni, gastronomii oraz szkół. Cały czas poszukujemy nowych, ciekawych produktów dla naszych klientów. Współpraca z nami jest transparentna i uczciwa. Nie pobieramy żadnych opłat ze wejście, indeks czy gazetki.

Kim jesteśmy?

Kto może z nami współpracować?

Dlaczego współpraca z hurtownią Stewiarnia b2b.stewiarnia.pl?

Kontakt

Nasi partnerzy

Kim jesteśmy?

Przy tworzeniu Stewiarnii przyświecała nam idea ściągnięcia na polski rynek nowych wartościowych produktów. Asortyment, jaki posiadamy, wybierany jest z należytą starannością. Zależy nam zarówno na produkcie, który będzie smaczny, jak i zdrowy. Dokładne prześwietlanie składu produktu to dla nas rzecz najważniejsza. Dokładamy starań, aby nasi klienci mieli pewność, że produkty w naszej ofercie są bezpieczne i wysokiej jakości. Od 2014 na rynku zdrowej żywności wiele się zmieniło. Obecnie współpracujemy też z wieloma lokalnymi dostawcami z Polski. Cały czas poszukujemy smacznych, ciekawych produktów z dobrym składem. W naszej ofercie przede wszystkim posiadamy produkty BIO, bez cukru, bez glutenu, bez laktozy, dla wegan i wegetarian. Naszymi klientami są wszystkie sklepy, chcące posiadać w ofercie zdrowe produkty. Począwszy od sieci, przez sklepy ze zdrową żywnością, hurtownie, sklepy internetowe, spożywcze, restauracje, stołówki kończąc na sklepikach szkolnych.

Kto może z nami współpracować?

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, posiadające w swojej ofercie zdrowe produkty. Jeżeli chcesz rozwinąć sprzedaż, zapraszamy do kontaktu. Jesteś producentem, importerem lub dystrybutorem? Skontaktuj się z nami już dziś.

Dlaczego współpraca z hurtownią Stewiarnia b2b.stewiarnia.pl?

Firmy, z którymi współpracujemy, cenią sobie jasne i przejrzyste warunki współpracy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wprowadzenie indeksu, umieszczenie produktów w gazetce czy mailingu. Wszystkie nowe produkty wprowadzamy w ramach kampanii. Łączymy współpracę działów marketingu i handlowego, aby produkt dostał odpowiednie wsparcie we wszystkich naszych kanałach dystrybucji. Daje to zadowalające efekty od samego początku współpracy oraz pozwala zbudować bazę lojalnych odbiorców.

Kontakt:

e-mail: stewiarnia@stewiarnia.pl

tel. kom.: +48 603 341 247

Nasi partnerzy

© SolEx B2B