Zdrowe owocowe przekąski od marki BEAR - idealne do sklepików szkolnychWarzywno-owocowe przekąski
to dość szeroka grupa zdrowych smakołyków dla dzieci i młodzieży. Są one szczególnie polecane ze względu na smak, jakość oraz wysoką zawartość witamin i składników mineralnych. Niestety nie wszystkie produkty obecne na rynku znajdujące się w tej grupie będą polecane dla uczniów szkół. Wybierając produkty znajdujące się w hurtowni esklepikszkolny.pl możesz mieć pewność, że są one zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. i śmiało możesz sprzedawać je w swoim sklepiku szkolnym. Z niniejszego artykułu dowiesz się:

  1. Dlaczego warto mieć w sklepiku szkolnym zdrowe owocowe przekąski?
  2. Czy można mieć w sklepiku szkolnym owocowe przekąski?
  3. Poznaj owocowe przekąski marki BEAR
  4. Jak zachęcić dzieci do zakupu przekąsek BEAR w sklepiku szkolnym?
  5. Jakie owocowe przekąski znajdziesz dodatkowo w hurtowni esklepikszkolny.pl?

Dlaczego warto mieć w sklepiku szkolnym zdrowe owocowe przekąski?

Owocowe przekąski są świetną propozycją na II śniadanie, podwieczorek lub przekąskę między posiłkami. Są naturalnie słodkie i zaspokajają uczucie głodu, a także ochotę na coś słodkiego. W sklepiku szkolnym nie możesz mieć klasycznych słodyczy, a doskonale wiemy jak są one pożądane przez dzieci i młodzież. Zdrowymi owocowymi przekąskami możesz zaspokoić potrzeby uczniów. Tego typu przekąski dostarczają zazwyczaj niedużo kilokalorii, ale mogą być źródłem cukrów. Nie musisz się jednak martwić tym, że nie spełnią one zasad obecnych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. W owocowo - warzywnych przekąskach nie znajdziesz dodanego cukru, a jedynie ten naturalnie występujący.

Zdrowe przekąski z owoców są atrakcyjne dla uczniów - są smaczne, wartościowe, a także poręczne. Można je szybko zjeść między lekcjami lub wrzucić do plecaka i zjeść gdy złapie głód. Naturalne cukry obecne w owocowych przekąskach, a także witaminy i minerały mogą poprawić koncentrację podczas lekcji. Mózg ucznia tego potrzebuje!

Czy można mieć w sklepiku szkolnym owocowe przekąski?

Owocowe przekąski różnią się między sobą składem dlatego bardzo ważne jest uważne czytanie i pilnowanie składów produktów kupowanych do sklepików szkolnych. Poza składem znajdującym się na opakowaniu istotne jest również sprawdzenie wartości odżywczej. W Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. opisano dokładnie wymagania co do zawartości w produktach spożywczych: cukru, tłuszczu i sodu. Zgodnie z nim produkty sprzedawane w sklepikach szkolnych  mogą mieć maksymalnie:

  • 15 g cukru w 100 g/ml produktu gotowego do spożycia,
  • 10 g tłuszczu w 100 g/ml,
  • 0,4 g sodu/ 1 g soli w 100 g/ml,

Poznaj owocowe przekąski marki BEAR

Marka BEAR jest belgijskim producentem zdrowych przekąsek przeznaczonych głównie dla dzieci. Skład tych przekąsek jest bardzo krótki, a właściwie składa się jedynie z owoców i warzyw. Nie ma w nich dodatku innych substancji, żadnego dodanego cukru, tłuszczu, soli czy substancji dodatkowych. W asortymencie hurtowni esklepikszkolny.pl dostępne są dwa rodzaje przekąsek owocowych marki BEAR:

  • Fruit Rolls - stworzone są z powoli wypiekanych owoców, sprasowanych w podłużne pasy, które są następnie zrolowane. Są to owocożelki - odpowiednik żelków “ślimaków”. Dostępne w trzech smakach: mango, truskawka i malina. Fruit Rolls pakowane są w opakowanie zbiorcze, w którym znajduje się 18 sztuk produktu.
  • Fruit Minis - przygotowywane są w taki sam sposób jak Fruit Rolls, ale przyjmują formę w postaci “niedźwiedzich łapek”. Również są odpowiednikiem żelków. Dostępne w czterech smakach: jabłko, mango, truskawka i malina.

Wszystkie produkty marki BEAR są wegańskie, bezglutenowe, bez nabiału, bez orzechów, bez konserwantów i bez dodatku cukru.

Można śmiało powiedzieć, że przekąski Fruit Rolls oraz Fruit Minisidealnymi przekąskami dla uczniów w szkole. Omawiane smakołyki zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia mogą być sprzedawane w sklepikach szkolnych. Przekąski marki BEAR są wartościowe, dostarczają witamin, składników mineralnych (np. żelaza, wapnia i potasu), a także bardzo ważnego dla zdrowia błonnika pokarmowego.

Jak zachęcić dzieci do zakupu przekąsek BEAR w sklepiku szkolnym?

Produkty od BEAR są nie tylko smaczne i zdrowe, ale również bardzo zachęcające pod względem wizualnym. Atrakcyjne opakowanie i ciekawa forma podania z pewnością zachęcą uczniów do zakupu. Warto zatem wystawić ten produkt w miarę widocznym miejscu, wtedy na pewno nie będzie zalegał na półce. Podczas zakupów dokonywanych przez uczniów warto wspomnieć o atrybutach przekąsek BEAR, szczególnie o ich jakościowym składzie. Wbrew pozorom młode pokolenie również chce dbać o swoje zdrowie. Zdrowe słodycze i przekąski z pewnością im w tym pomagają.

Jakie owocowe przekąski znajdziesz dodatkowo w hurtowni esklepikszkolny.pl?

Asortyment hurtowni esklepikszkolny.pl jest naprawdę obszerny. Każdy produkt znajdujący się na stronie hurtowni spełnia wytyczne zapisane w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Kupując w hurtowni esklepikszkolny.pl możesz być pewny, że wybierasz produkt zgodny ze wspomnianym dokumentem. Poza szczególnie wyjątkowymi przekąskami od BEAR znajdziesz na stronie również inne wartościowe owocożelki, np.:

Wszystkie wymienione produkty są bez cukru. Produkty obecne na stronie hurtowni  esklepikszkolny.pl są odpowiednie do sklepików szkolnych. Asortyment hurtowni pozwala na zakup wielu różnych produktów, które nie będą niekorzystnie wpływać na zdrowie uczniów szkół. Zachęcamy do zakupów w sklepie, w szczególności produktów marki BEAR stworzonych tylko z owoców.