Zdrowe przekąski dla dzieci Kiddylicious zdobyły Złoty Medal na Targach WorldFood Poland!

Prosty skład przekąsek został doceniony przez Jury Targów!
Wybierając Kiddylicious masz pewność, że sprzedajesz produkty zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. 

W tym roku w prestiżowym konkursie o Złoty Medal dedykowanym branży spożywczej, który rokrocznie towarzyszy Targom WorldFood Poland nominację otrzymała brytyjska marka Kiddylicious, której wyłącznym dystrybutorem jest Stewiarnia Sp. z o.o.  

Celem konkursu przeprowadzanego przez Targi WorldFood Poland jest wyłonienie i promocja najlepszych produktów prezentowanych podczas targów. Jury składające się z przedstawicieli środowisk naukowych, jednostek i instytutów certyfikujących, stowarzyszeń i organizacji branżowych oceniło Kiddyllicious pod kątem składu, surowców wykorzystywanych do produkcji i ich pochodzenia, technologii wytwarzania, posiadanych certyfikatów i atestów.

Z przyjemnością informujemy, że w kategorii Słodycze i Przekąski zostały nagrodzone Chrupiące owocożelki malinowe w kształcie rybki marki Kiddylicious.

Produkt został doceniony m.in. za prosty skład: jabłko (koncentrat soku i purée) (87%), ryż dmuchany (8%), koncentrat soku malinowego, naturalny malinowy aromat, pektyna, błonnik cytrusowy. Żelki nie zawierają sztucznych aromatów i barwników, nie mają też konserwantów, a piękny kolor został uzyskany dzięki barwnikowi z koncentratu soku z fioletowej marchwi.

Produkty Kiddylicious są zdrowe, smaczne i przyciągają wzrok. Jury doceniło chrupiące owocożelki malinowe m.in. za prosty skład. Chrupiące owocożelki malinowe zostały wykonane z prawdziwych przecierów owocowych i soku owocowego. Owocożelki zawierają wyłącznie cukry występujące naturalnie w owocach.

Nagrodzonej Złotym Medalem Targów WorldFood produktów Kiddylicious nie może zabraknąć w Twoim sklepie! Wszystkie produkty Kiddylicious są zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom w jednostkach systemu oświaty.

W naszej ofercie znajdzie kilka rodzajów przekąsek Kiddylicious:

Miniwafelki to pyszne wafelki ryżowe dla dzieci po 6 miesiącu życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Pyszne chrupki warzywne w formie słomek dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Chrupiące owocożelki - owocożelki wykonane z prawdziwych owoców i soku owocowego, przetarte i zmieszane z chrupiącymi małymi kawałeczkami ryżu dmuchanego. Dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

„Finger foods” to najdynamiczniej rozwijająca się kategoria przekąsek dla małych dzieci. Rozszerz swoją ofertę razem z nami i Kiddylicious!