Zdrowe przekąski dla dzieci Kiddylicious zdobyły Złoty Medal na Targach WorldFood Poland!

Prosty skład przekąsek został doceniony przez Jury Targów!

Co roku w Warszawie odbywają się międzynarodowe targi żywności WorldFood Poland. Na targi te zjeżdżają się dostawcy z całego świata. Co roku bierze w nich udział Stewiarnia. Ważnym punktem programu jest konkurs na najlepsze produkty spożywcze. W tym roku Złoty Medal na Targach WorldFood Poland otrzymała marka Kiddylicious. Kiddylicious to marka zdrowych i pysznych przekąsek dla dzieci. Produkty Kiddylicious zdobyły zaufanie rodziców w wielu krajach Europy, a teraz docenione zostały w Polsce. Wyłącznym dystrybutorem marki Kiddylicious w Polsce jest hurtownia zdrowej żywności Stewiarnia Sp. z o.o.

Celem konkursu przeprowadzanego przez Targi WorldFood Poland jest wyłonienie i promocja najlepszych produktów prezentowanych podczas targów. Jury składające się z przedstawicieli środowisk naukowych, jednostek i instytutów certyfikujących, stowarzyszeń i organizacji branżowych oceniło Kiddyllicious pod kątem składu, surowców wykorzystywanych do produkcji i ich pochodzenia, technologii wytwarzania, posiadanych certyfikatów i atestów.

Z przyjemnością informujemy, że w kategorii Słodycze i Przekąski zostały nagrodzone Chrupiące owocożelki malinowe w kształcie rybki marki Kiddylicious, dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Produkt został doceniony m.in. za prosty skład: jabłko (koncentrat soku i purée) (87%), ryż dmuchany (8%), koncentrat soku malinowego, naturalny malinowy aromat, pektyna, błonnik cytrusowy. Żelki nie zawierają sztucznych aromatów i barwników, nie mają też konserwantów, a piękny kolor został uzyskany dzięki barwnikowi z koncentratu soku z fioletowej marchwi.

Produkty Kiddylicious są zdrowe, smaczne i przyciągają wzrok najmłodszych. Zdrowe przekąski dla małych dzieci są idealne do stymulowania rozwoju motoryki małej. Motoryka mała to sprawne funkcjonowanie dłoni i palców. Dziecko nabiera zręczności w takich czynnościach jak chwytanie, ugniatanie, rysowanie, zawiązywanie, wycinanie. Maluch lubi jeść wszystkimi zmysłami, sprawdza fakturę, zapach, smak. Produkty Kiddylicious dostarczają dziecku wszystkich potrzebnych bodźców, związanych z jedzeniem. Konsystencja żelków jest niezwykle miękka, maluch może je ściskać, rozgniatać. Kształt rybki pomaga ćwiczyć chwyt szczypcowy, rozwijając koordynację ręka-usta. Wyrazisty kolor zachęca do samodzielnego jedzenia.

Nagrodzonej Złotym Medalem Targów WorldFood produktów Kiddylicious nie może zabraknąć w Twoim sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą marki Kiddilicious.

W naszej ofercie znajdzie kilka rodzajów przekąsek Kiddylicious:

Miniwafelki to pyszne wafelki ryżowe dla dzieci po 6 miesiącu życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Pyszne chrupki warzywne w formie słomek dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Chrupiące owocożelki - owocożelki wykonane z prawdziwych owoców i soku owocowego, przetarte i zmieszane z chrupiącymi małymi kawałeczkami ryżu dmuchanego. Dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

„Finger foods” to najdynamiczniej rozwijająca się kategoria przekąsek dla małych dzieci. Rozszerz swoją ofertę razem z nami i Kiddylicious!