Krem orzechowo-mleczny z kawałkami orzechów bez dodatku cukru Finer Eaters, 400g

LOGISTYKA
Ilość w opakowaniu zbiorczym:
6
Jednostka podstawowa:
szt
Kod CN:
18069060
Kod kreskowy:
5901749016824
Minimum logistyczne:
1 szt
400g
Data przydatności do spożycia:
2027-03-25
CECHY
OPIS PRODUKTU

Krem orzechowo-kakaowy bez dodatku cukru Finer Eaters, 400g

Finer Eaters to kolekcja wyjątkowych past do smarowania, stworzona dla osób ceniących najwyższą jakość, naturalne składniki i harmonijne smaki. Od kremowych kompozycji orzechowych po nowoczesne alternatywy bez orzechów – każdy słoiczek zachwyca dopracowaną recepturą i niepowtarzalnym charakterem.
Idealne do smarowania, pieczenia, tworzenia deserów lub delektowania się prosto ze słoiczka.
Finer Eaters. Po prostu wyjątkowe.

Składniki:
Substancja słodząca (maltitole), oleje roślinne (shea, rzepakowy w zmiennych proporcjach), orzech laskowy 23,5 %, odtłuszczone mleko w proszku 8 %, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny).

Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna 2201 kJ / 532 kcal
Tłuszcz 41 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,1 g
Węglowodany 48 g
w tym cukry 7,1 g
w tym poliole 38 g
Białko 6,6 g
Błonnik 2,7 g
Sól 0,14 g

Alergeny:
Produkt może zawierać inne orzechy, mleko, soję , zboża zawierające gluten

Sposób przechowywania:
Przechowywać w miejscu przewiewnym, zacienionym, suchym (wilgotność do 75%), w temperaturze pokojowej (18-22˚C). 

Producent:
CD S.A.
ul. Wapienicka 42
43-382 Bielsko-Biała

Sprawdź nasze Bestsellery!

Dokładamy wszelkich starań, aby informacja produktowa była prawidłowa. Zdarza się jednak, że produkty żywnościowe zmieniają skład, tak więc wartości odżywcze i alergeny mogą się zmieniać. Zalecamy każdorazowe sprawdzenie etykiety produktowej na fizycznym produkcie. Jeżeli zauważysz błąd na karcie produktu, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia na stewiarnia@stewiarnia.pl
© SolEx B2B