Jak bezkosztowo zwiększyć obroty w sklepie internetowym dzięki dropshipingowi?

Jak poszerzyć swoją działalność sklepu stacjonarnego o   sprzedaż w Internecie bez zbędnych inwestycji za pomocą modelu dropshipingowego?

 

Co to jest dropshiping? Na czym polega dropshiping?

Dropshiping to bardzo popularny model prowadzenia własnej działalności online. Dropshipping polega na dostarczaniu zamówionych produktów bezpośrednio z hurtowni do Klientów sklepu internetowego. Korzystając z oferty dropshipingu hurtowni zdrowej żywności możesz pozwolić sobie na rozszerzenie oferty bez specjalnych inwestycji w towar, w powierzchnię magazynową oraz w systemy IT konieczne do zarządzania zapasami oraz planowania logistyki. To wszystko robi za Ciebie partner dropshippingowy, czyli Stewiarnia.  Jak w skrócie działa dropshiping:

 • Właściciel umieszcza w swoim sklepie internetowym ofertę hurtowni dropshipingowej, ale nie kupuje towaru na zapas, to hurtownia ten zapas gwarantuje
 • Właściciel sklepu internetowego przyjmuje zamówienia i przesyła je do hurtowni dropshipingowej
 • hurtownia dropszipingowa wysyła towar do klienta
 • Konsument po otrzymaniu zamówienia będzie przekonany, że dostał go ze sklepu, w którym ten towar zamówił
 • Płacisz tylko za towar, który zamówił Twój klient

 

Co oferuje w dropshipingu Stewiarnia?

Stewiarnia, dropshipingowa hurtownia zdrowej żywności, oferuje swoim Klientom oprócz tradycyjnego modelu zaopatrzenia, również pełną obsługę w modelu dropshippingowym i możliwość poszerzenia dotychczasowej oferty o ponad tysiąc wyjątkowych, zawsze zdrowych produktów. Jeśli zwiążesz się z właściwą hurtownią dropshipingową nie musisz inwestować w magazyn ani blokować pieniędzy w towarze. To wszystko zrobi dla Ciebie Stewiarnia. Ty w tym czasie możesz skoncentrować się na rozwoju swojego sklepu i przyciągnięciu do niego nowych klientów poszerzając swoją dotychczasową ofertę o produkty zdrowej żywności dostępne w Stewiarni.


Gdzie mogę znaleźć hurtownię dropshipingową zdrowej żywności?

U nas! Zatem zapraszamy do współpracy ze Stewiarnią na zasadach dropshippingu. Tylko nieliczne hurtownie decydują się na formułę dropshipingu, bo trzeba do tego bardzo sprawnej logistyki, znajomości systemów informatycznych umożliwiających oferowanie usługi dropshipingu. Jeszcze mniej jest hurtowni zdrowej żywności, które działają w dropshipingu.

 

Dlaczego dropshiping się opłaca? Dlaczego warto współpracować w modelu dropshipingu z hurtownią zdrowej żywności?

Jeśli sprzedajesz w swoim sklepie internetowym lub na Ceneo, Allegro, Facebooku, Instagramie, Amazonie czy na jakimkolwiek innym marketplace, możesz poszerzyć bezinwestycyjnie swoją ofertę nawet o wszystkie produkty Stewiarni. Nie musisz martwić się, czy zamówiłeś do swojego magazynu odpowiednią ilość towarów. Zapasem towaru i realizacją zamówień zajmujemy się my jako Twoja hurtownia dropshippingowa zdrowej żywności.

 

Czy dropshiping jest dobry dla początkującego przedsiębiorcy?

Jeśli zdecydujesz się wyłącznie na pracę w modelu dropshipingowym, nie musisz wcale inwestować w towar, w związku z tym odpada duża część wydatków, które musisz ponieść na   starcie swojej działalności. Nie musisz się angażować w obsługę zamówień, nie musisz myśleć o magazynie, wysyłkach, kurierach czy paczkomatach. Możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze, czyli marketingu i na sprzedaży. Ustalasz ceny na oferowane przez siebie towary, płacisz za nie tylko wtedy, gdy Twój klient je zamówi. Od pierwszego dnia możesz mieć w swojej ofercie ponad tysiąc produktów Stewiarni, czyli ofertę, którą trudno zapewnić osobie dopiero startującej w biznesie. Nie musisz pilnować ludzi ani towaru, a co najlepsze możesz pracować, skąd chcesz i ile chcesz.

 

Dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą hurtownią dropshippingową specjalizującą się w zdrowej żywności?

Zdrowa żywność to bardzo dynamicznie rozwijająca się kategoria, a konkurencja nie jest tak mocna, jak w tradycyjnym handlu spożywczym. Mamay bardzo wiele produktów dostępnych tylko u nas. Regularnie rozszerzany asortyment naszej hurtowni dropshipingowej, dlatego Twoi klienci zawsze znajdą coś nowego. A to wszystko bez kapitału na start, który trzeba zainwestować w towar. Bez kosztu magazynu, bez martwienia się o logistykę.

 

Jakie modele dropshipingu możesz zrealizować ze Stewiarnią, hurtownią zdrowej żywności?

Model dropshipingu „wszystko organizuje Stewiarnia”

 • oferujesz tylko produkty z oferty Stewiarni, czyli pracujesz tylko i wyłącznie w dropshippingu
 • Wprowadzasz na naszą platformę B2B.stewiarnia.pl zamówienie z od swojego klienta z jego danymi, a my wysyłamy je najdalej następnego dnia w Twoim imieniu.
 • Stewiarnia realizuje całe zamówienie, Ty wysyłasz tylko paragon i inkasujesz płatność.

 

Model dropshipingu „mieszany”

 • oferujesz produkty Stewiarni i te, które masz na stanie.
 • wysyłasz swój towar jedną paczką, a my wysyłamy drugą część w dropshippingu.
 • Klient dostaje dwie przesyłki jedną bezpośrednio od Ciebie, drugą spakuje i wyśle Stewiarnia, ale w Twoim imieniu.
 • Ty decydujesz, jak rozliczysz koszt dostawy:
  • możesz pobrać zsumowaną kwotę za obie przesyłki.
  • możesz pobrać opłatę tylko za jedną przesyłkę, a koszty drugiej wysyłki zaplanować w nieco wyższych cenach produktów.
  • Obie możliwości są dostępne np. na platformie Sky-Shop.pl.

Model dropshipingu „łączenie zamówień u siebie”

 • oferujesz produkty Stewiarni i te, które masz na stanie
 • Zamawiasz u nas produkty, które zamówili u Ciebie Twoi klienci.
 • Dwa dni później otrzymasz na swój adres produkty Stewiarnii i będziesz mógł spakować je razem ze swoimi produktami, a następnie wysłać do klienta paczkę zawierającą zarówno produkty, które masz na stanie, jak i te zamówione u nas. Uwaga! Wartość zamówienia musi spełniać minimum logistyczne, aby zostało wysłane od nas gratis!
 • Czyli wysyłasz sam całość zamówienia do klienta

Jak najłatwiej współpracować ze Stewiarnią w modelu dropshipingowym?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sprzedażą internetową, możesz postawić Swój sklep na platformie zintegrowanej z naszą hurtownią np. Sky-Shop.pl lub RedCart.pl. To bardzo popularne platformy, łatwo znajdziesz wiedzę w internecie lub kogoś, kto za niewielkie pieniądze pomoże postawić Ci sklep na jednej z nich. Jeśli zdecydujesz się na Sky-Shop.pl lub RedCart.pl, wszystkie dane o produktach wraz ze zdjęciami, cenami i stanami magazynowymi synchronizują się na bieżąco z dropszipingową hurtownią zdrowej żywności, jaką jest Stewiarnia. Twoi klienci widzą to, co mamy na stanie magazynowym. Dodatkowo integracja ze Sky-Shop.pl umożliwia wysyłanie do nas zamówień bez konieczności ręcznego wprowadzania ich na naszą platformę B2B. Może na początku wydawać się to skomplikowane, ale takie nie jest. Chętnie podpowiemy lub wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami i zostań naszym partnerem w modelu Dodatkowo integracja.

Rozszerz swoją działalność o sprzedaż w modelu dropshipingowym bez ponoszenia dodatkowych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z naszą dropshipingową hurtownią zdrowej żywności.