Z artykułu dowiesz się:

- Czym są maszyny vendingowe, gdzie możemy je spotkać i co najlepiej sprzedawać w automacie z jedzeniem?

- Zaopatrzenie automatów vendingowych. Dlaczego warto zaopatrywać się w produkty vendingowe w esklepikszkolny.pl?

- Kto może wprowadzić maszynę vendingową do szkoły?

- Jakie produkty do maszyn vendingowych możecie znaleźć w naszej hurtowni?

Czym są maszyny vendingowe, gdzie możemy je spotkać i co najlepiej sprzedawać w automacie z jedzeniem?

Obecnie w szkołach coraz popularniejsze stają się automaty samosprzedające. Dzięki nim, zakup ulubionych przekąsek i napojów jest szybki i możliwy o każdej porze dnia – nawet w późnych godzinach, kiedy tradycyjny sklepik jest już zamknięty.

Maszyny vendignowe pojawiają się w coraz większej ilości szkół, uczelni i biur. W podstawowym asortymencie takich automatów znajdują się produkty spożywcze z długim terminem przydatności. Z badań odnośnie preferencji klientów automatów vendingowych wynika, że najchętniej kupują oni przekąski, w szczególności paluszki, chrupki, przekąski oraz zimne napoje. Coraz częściej, wśród produktów vendingowych, pojawiają się czekolady, żelki czy suszone owoce. Najważniejsze, aby asortyment był dostosowany do miejsca i konsumentów, którzy będą z niego korzystać. W przypadku szkół, warto zapoznać się z Rozporządzeniem dotyczącym produktów jakie można sprzedawać. (Artykuł o produktach dopuszczonych do sprzedaży)

Zaopatrzenie automatów vendingowych. Dlaczego warto zaopatrywać się w produkty vendingowe w esklepikszkolny.pl?

Hurtownia esklepikszkolny.pl specjalizuje się w dystrybucji produktów dla szkół. Lata doświadczenia w tej branży, pozwalają nam proponować asortyment vendingowy, po który dzieci, młodzież, jak i dorośli chętnie sięgają. Proponujemy je w najlepszych, czyli hurtowych cenach. W naszej ofercie znajdują się wartościowe produkty, dla przeznaczone dla konsumentów, którzy cenią sobie zdrowie i dbają o jakość jedzenia, które spożywają. Ponieważ specjalizujemy się w zaopatrzeniu sklepikó szkolnych, stołówek i vendingu, w tym zaopatrzenie automatów w szkole, niemal wszystkie produkty dostępne na platformie esklepikszkolny.pl spełniają wymagania „Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca   2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach, (Dz. U. z 2015 r. poz. 1256)”. Prezentujemy na naszej stronie wartościowe produkty dla dzieci, które nie spełniają wymogów rozporządzenia, ale wybieramy je bardzo ostrożnie i musimy być przekonani co do ich jakośći. Tylko takie produkty, mogą znaleźć się w naszej hurtowni. Aby ułatwić zamawianie naszym klientom produkty, których nie można sprzedawać w szkołach oznaczone są bardzo widoczną etykietą NIEZGODNY Z ROZPORZĄDZENIEM. Tym wszystkim, którzy prowadzą sprzedaż na terenie szkół polecamy wybranie filtra TYLKO ZGODNE. W ten sposób kupujący ograniczy naszą ofertę do produktów w 100% spełniających wymagania rozporządzenia sklepikowego. Dzięki takiemu podziałowi mogą Państwo łatwo i szybko można wybrać produkty dostosowane do swoich potrzeb, oraz lokalizacji automatu sprzedającego. W specjalny sposób oznaczamy też nasze bestsellery, dzięki czemu nawet nowe podmioty na rynku mogą świadomie wybierać pozycje, które od razu będą cieszyć się popularnością. Chętnie pomożemy w doborze najlepszych produktów, zawsze możecie Państwo zadzwonić i zapytać naszych doświadczonych specjalistów o radę. Jeśli macie wątpliwość czy dany produkt zmieści się w konkretnym modelu automatu, chętnie pomożemy Wam to sprawdzić. Wszystkie produkty mamy na stanie, co pozwala nam na szybką realizację wysyłek – nawet tego samego dnia!

Kto może wprowadzić maszynę vendingową do szkoły?

Praktycznie każdy może stać się osobą, która w swoim biznesie wykorzystuje vending jako formę sprzedaży. Wystarczy mieć zgodę dyrektora placówki i podpisać z nim umowę. Często osoby, które zaczęły biznes vendingowy z jedną maszyną z czasem rozwijają swój biznes dokładając kolejne automaty vendingowe. Dzięki kolejnym inwestycjom zwiększają swoje dochody, zwiększając sprzedaż, jak również negocjując lepsze ceny towarów. Zatem vending może być osobnym biznesem.

Coraz częściej zauważamy, że wśród osób prowadzących sklepik szkolnych są tacy, którzy wprowadzają dodatkowo maszyny vendingowe na teren szkoły. Oczywiście wymaga to zastanowienia i przeliczenia takiej inwestycji. Im większa szkoła, tym większa szansa, że taka maszyna się opłaci. Początkujący w tej dziedzinie mogą wybrać maszynę już używaną, która jest znacznie tańsza niż nowa. Trzeba jednak dobrze sprawdzić jej stan techniczny. Nie ma nic bardziej irytującego i zniechęcającego konsumentów, nawet tych najmniejszych, niż zacinający się automat vendingowy. Jeśli prowadzisz sklepik szkolny i planujesz lub już masz maszynę vendingową, znajdziesz u nas mnóstwo produktów, które nadają się do vendingu. Nasza oferta dla veningu jest smaczna, ładnie opakowana, niedroga, a co najważniejsze spełnia wymagania osób oczekujących zdrowych przekąsek. Dlatego nasza oferta dla vendingu jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych batonów i ciastek, których wszędzie pełno. Możesz wyróżnić swoją ofertę vendingową naszymi zdrowymi przekąskami i napojami. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie produkty do maszyn vendingowych możecie znaleźć w naszej hurtowni?​​​​​​​

- cukierki

- lizaki – mamy lizaki, pakowane tak, aby poradziła sobie z nimi większość automatów vendingowych.

- Owoce, bakalie i suszone owoce

- Przekąski owocowe (batony, kulki, żelki, owoce liofilizowane)

- Przekąski zbożowe (batony, chrupkie pieczywo, ciastka, paluszki, popcorn)

- Soki, napoje, wody 

Przykładowe hity, które kupują nasi klienci do maszyn vendingowych:

Esklepikszkolny.pl to:

wygoda (można złożyć zamówienie w kilku kliknięciach),

pewny asortyment (każdy produkt sprawdzamy i testujemy),

szybkość (zamówienia złożone do 13 staramy się wysyłać tego samego dnia),

jasne warunki współpracy (brak ukrytych opłat, informacja o dostępności asortymentu przed złożeniem zamówienia).