Zdrowe owocowe przekąski dla dzieci BEAR

Nowość! BEAR owocowe żelki Fruit Minis
W ostatnich latach drastycznie wzrosła świadomość wpływu sposobu żywienia na dzieci. Wynika to z powszechnie dostępnej wiedzy dzięki której rodzice wiedzą co wspomaga, a co utrudnia rozwój swoich pociech. Z tego też względu wzrasta również zapotrzebowanie na zdrowe słodycze i przekąski.

Owocowe przekąski marki BEAR odpowiadają na potrzeby rodzica i są atrakcyjnym produktem w asortymencie sklepów ze zdrową żywnością. BEAR to belgijska marka produkująca owocowe, zdrowe przekąski dla dzieci. Przekąski od BEAR tworzone są w sposób, który zachowuje bardzo wysoką zawartość wartości odżywczych.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem zdrowych przekąsek od marki BEAR. Produkty, które możemy zaoferować to Fruit Rolls oraz Fruit Minis. Fruit Rolls to zwinięte w rolkę sprasowane owoce, które można dostać w hurtowni Stewiarnia w kilku smakach:

  • Mango (skład: mango, jabłko, gruszka)
  • Truskawka (skład: truskawka, jabłko, gruszka, czarna marchew)
  • Malina (skład: malina, jabłko, gruszka, czarna marchew)

Każde opakowanie Fruit Rolls zawiera 2 porcje produktu.

Poza Fruit Rolls możemy zaoferować również nowość: Fruit Minis, czyli zdrowe, owocowe żelki, które tak jak Fruit Rolls powstają w procesie powolnego pieczenia owoców. Zachowują wyrazisty, owocowy smak oraz aromat, a przede wszystkim całe mnóstwo witamin, składników mineralnych i błonnika pokarmowego. W naszej hurtowni Stewiarnia znajdą państwo Fruit Minis w czterech smakach: jabłko, malina, truskawka i mango.

Dlaczego warto mieć na swojej półce produkty z krótkim składem?

Wszystkie wspomniane produkty mają bardzo prosty i czysty skład. Produkty z jak najkrótszym i jak najbardziej naturalnym składem są pożądane przez szerokie grono konsumentów. Producent Fruit Rolls i Fruit Minis podkreśla, że ich produkty nie mają w sobie nic poza owocami, składają się w 100% z naturalnych składników. Ponadto produkty marki BEAR są: bezglutenowe, bez cukru, bez nabiału, bez orzechów, bez GMO, koszerne oraz są wegańskie.

Podstawą zdrowej diety są warzywa i owoce, które powinny stanowić około 50% tego co jemy w ciągu dnia. Często słyszy się o tym, że połowa talerza powinna składać się z warzyw i/lub owoców. Wynika to z tego, że warzywa i owoce dostarczają wartościowych witamin, składników mineralnych oraz substancji bioaktywnych, np. polifenoli oraz błonnika pokarmowego. Niestety mimo coraz większej świadomości rodziców, opiekunów oraz samych dzieci spożycie warzyw i owoców w codziennej diecie najmłodszych i ich rodziców jest niewystarczające. Niedostateczne spożycie warzyw i owoców może skutkować niedoborami witamin i składników mineralnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.Wybierając owocowe przekąski możemy ułatwić spożycie wspomnianych witamin, np. witaminy C i w ten sposób zadbać o zdrowie naszych konsumentów. Owocowe przekąski od BEAR stworzone są z całych owoców, które dzięki temu, że są pieczone w niskiej temperaturze zachowują wysoką zawartość naturalnie występujących składników odżywczych.

Na rynku zdrowej żywności można spotkać szereg produktów, które reklamowane są jako zdrowe i dla dzieci, ale nie do końca każdy taki produkt będzie miał na tyle dobry skład, żeby zachęcić rodziców do zakupu. Warto poznać tajniki czytania składów produktów, aby rozumieć co nasz potencjalny klient uzna za wartościowe. Już nie wystarczy ładna nazwa, opakowanie i wielki napis BIO czy EKO. Zawartość również musi spełniać surowe wymagania konsumenckie. Z produktami marki BEAR nie ma ryzyka. Ich 100% naturalny i krótki skład zachęca do zakupu. Kupując tak zdrowe przekąski rodzic wie, że wspiera zdrowie swojej pociechy. Jakość, którą dają owocowe przekąski BEAR zapewnia duże zainteresowanie rodziców i buduje zaufanie do miejsca, w którym kupują tak jakościowe produkty.

Czy zdrowa przekąska jest smaczna?

Skład przekąsek BEAR jest świetny, ale co ze smakiem? Przecież dalej często spotykamy się ze stwierdzeniem, że zdrowe przekąski są niesmaczne. Żelki od BEAR na pewno posmakują zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Owocowy smak, ciekawa konsystencja oraz łatwość zabrania ze sobą przekąski przemawiają za chętnym wyborem produktów BEAR.

Owocowe żelki to przede wszystkim fajna alternatywa dla słodyczy. W ich składzie nie ma dodanych cukrów, występują tylko cukry naturalnie występujące w owocach. Dzięki temu żelki BEAR są naturalnie słodkie i mogą zaspokoić ochotę na słodycze. Poza tym forma w jakiej są sprzedawane jest interesująca dla dzieci. Jedzenie Fruit Rolls może być świetną zabawą - dzieci lubią je rozwijać i zwijać na nowo. Z kolei Fruit Minis są w kształcie niedźwiedzich łapek, które pobudzają wyobraźnię najmłodszych konsumentów. Poza tym w każdym opakowaniu Fruit Rolls znajduje się wyjątkowa kolekcjonerska karta z dzikimi zwierzętami. BEAR to nie tylko jakość i wyśmienity smak, ale również rozbudzanie w najmłodszych chęci do odkrywania świata poprzez naukę i poznawanie dzikich zwierząt.

Kiedy warto sięgać po owocowe przekąski od BEAR?

Przekąski od BEAR można mieć przy sobie zawsze. Okażą się pomocne np. w sytuacji nagłego głodu lub ochoty na coś słodkiego. Poza szybkim zaspokojeniem wspomnianych potrzeb żelki od BEAR mogą dostarczyć również wspomnianych wartościowych składników: witamin, minerałów, substancji bioaktywnych i błonnika pokarmowego.

Owocowe przekąski marki BEAR nie zastąpią posiłku, nie po to zostały stworzone. Są natomiast idealnym rozwiązaniem na mały głód i dużą ochotę na słodycze. Poręczność opakowań ze zdrowymi przekąskami BEAR to spora wygoda. Klienci, a szczególnie rodzice doceniają takie rozwiązania.

Przekąski BEAR są ponadto niskokaloryczne. W jednym opakowaniu znajduje się jedynie 60 kcal. Dzięki niskiej kaloryczności mogą być śmiało polecane nie tylko dzieciom, ale również osobom szukającym alternatyw dla słodyczy w czasie odchudzania.

Komu polecać zdrowe przekąski?

Wszystkie wspomniane aspekty wskazują na zasadność posiadania produktów marki BEAR w asortymencie swojego sklepu. Warto polecać je szczególnie rodzicom i opiekunom małych dzieci, ale również każdemu kto szuka zdrowego odpowiednika słodyczy z czystym składem, bez dodatku cukru i sztucznych substancji.