Chrupki, chruptaki, chrupkie pieczywo, chrupiące snaki, popkorn – dlaczego warto mieć w ofercie sklepiku szkolnego chrupiące przekąski?


Chrupki to bardzo popularna przekąska wśród uczniów. Każdy uczeń ma swój ulubiony smak chrupków, z tego powodu chrupki to bardzo popularny produkt w każdym sklepiku szkolnym. Dzieci kupując chrupiącą przekąskę, z reguły sięgają po coś jeszcze. Nie ma praktycznie dnia, by dzieci starsze i młodsze nie sięgały po zakup chrupków, chruptaków, chrupkiego pieczywa, paluszków i innych chrupiących przekąsek, takich jak popcorn.

 

Dlaczego nie może zabraknąć chrupek w sklepiku szkolnym?

Chrupki są jednym z najczęściej kupowanych i bardzo lubianych przez dzieci przysmaków.  Sklepik szkolny musi być przygotowany i zaopatrzony w ulubione przekąski dzieci takie jak chrupiące snacki, chrupki i popcorn. Pamiętaj o tym, że w Twoim sklepiku szkolnym nie może zabraknąć chrupiących przekąsek, jeśli chcesz przyciągnąć swoich małych klientów do częstszych wizyt. Jeśli w ofercie sklepiku szkolnego są chrupki, na pewno dzieci przybiegną tam częściej. Sklepik szkolny oferujący chrupki to patent na sukces. Dlatego mamy w swojej ofercie duży wybór chrupków, chrupaków, chruptaków i chrupiących snaków.

Czy można sprzedawać chrupki w sklepiku szkolnym? Czy sprzedaż chrupek w sklepiku szkolnym jest dozwolona?

W 2015 ze sklepików szkolnych zniknęło wiele niezdrowych produktów. Wraz z wprowadzeniem rozporządzenia sklepikowego zniknęły też niezdrowe, tłuste i słone chipsy. Zostały one zastąpione zdrowszymi chrupkami i chipsami warzywnymi z zyskiem dla zdrowia dzieci. Oczywiście również nie wszystkie chrupki nadają się do sprzedaży w sklepikach szkolnych. Możesz być pewny, że na naszej stronie jedynie znajdziesz chrupki przeznaczone do sprzedaży w sklepiku szkolnym. Wszystkie nasze produkty, a zatem co ważne wszystkie nasze chrupki spełniają wymogi „rozporządzenia sklepikowego” czyli są w pełni zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Jak zachęcić dzieci do odwiedzin w sklepiku szkolnym?


Chcesz, aby Twój sklepik szkolny był miejscem, gdzie dzieci będą chętnie przychodzić? Chcesz mieć pewność, że oferowane przez Ciebie produkty są w pełni zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia? Chcesz prowadzić zyskowny sklepik szkolny, w którym nie będzie brakować małych klientów oraz smacznych i zdrowych przekąsek? Koniecznie sprawdź pełną ofertę esklepikszkolny.pl, na której znajdziesz TYLKO produkty zgodne z ustawą sklepikową.

Czego nie może zabraknąć w sklepiku szkolnym?

W sklepiku szkolnym nie może zabraknąć zdrowych i bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego każdy sklepik szkolny powinien w swojej ofercie mieć jedynie artykuły zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach. Chrupki kukurydziane to produkt, który musi być w sklepiku szkolnym. Dzieci są zawsze zawiedzione, jeśli nie znajdą na półkach swoich ulubionych wersji tej chrupiącej przekąski. Tego że są zdrowe, nie musimy nikomu tłumaczyć. Wersje specjalnie przygotowane podaje się nawet najmniejszym dzieciom. Chrupki kukurydziane to praktycznie pierwsza przekąska, jaką wprowadza się do jadłospisu małego człowieka.

Jakie chrupki i chrupiące przekąski znajdziesz w ofercie hurtowni esklepikszkolny.pl?

Mamy w naszej ofercie bardzo różnorodne pod względem smaku i opakowań chrupiące przekąski. Mamy tradycyjne chrupki kukurydziane. Niespodzianka zawarta w chrupkach Gusto Pufuleti sprawi, że dzieci wrócą po kolejną porcję tych pysznych chrupek.

Flips Pałeczki Kukurydziane,

Chrupki kukurydzaine naturalne lekko solone Gusto Pufuleti,

Chrupki kukurydziane naturalne z niespodzianką Gusto Pufuleti,

Rodzice szczególnie ucieszą się z ekologicznej wersji chrupek, nie tylko zdrowej, ale i smacznej. Mamy chrupki ekologiczne w mniejszym i większym opakowaniu:

Chrupki kukurydziane naturalne ekologiczne Gusto Pufuleti, 35g

Chrupki kukurydziane naturalne ekologiczne Gusto Pufuleti, 80g

Jeśli zapytasz dzieci, co lubią jeść najbardziej to większość odpowie, że lubi czekoladę. Dlatego mamy w naszej ofercie chrupki w czekoladzie.

Chrupki kukurydziane w czekoladzie o smaku pomarańczowym Gusto Pufuleti, 

Chrupki kukurydziane w czekoladzie o smaku malinowym Gusto Pufuleti,

Dla smakoszy wytrawnych smaków mamy chrupki o smaku pizzy oraz chrupki o smaku serowym. Te ostatnie mają nawet niespodziankę w każdym opakowaniu.

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy z niespodzianką Gusto Pufuleti,

Chrupki kukurydziane o smaku serowym z niespodzianką Gusto Pufuleti,

Ciekawą opcją są też chrupki owocowe i warzywne firmy Crispy np.:

Chrupki kukurydziane Kukuryku bananowe Sante, 

Chrupki jabłkowe Crispy Bites Fruit Forest, 25g

Chrupki malinowe Crispy Bites Fruit Forest, 

Suszone plasterki z batata Crispy Natural,

Wielu fanów wśród dzieci ma również popcorn. Oczywiście w naszej ofercie znajduje się tylko zdrowa wersja popcornu firmy Axpal. Ociekający tłuszczem popcorn odszedł dawno do lamusa. Mamy też wariacje popcornowe firmy Sante dla fanów kategorii popkorn:

Popcorn Z Małego Beskidu Axpal,

POP'N Chrup snacki popcornowe zielona cebulka Sante,

POP'N Chrup snacki popcornowe z solą morską Sante, 

POP'N Chrup snacki popcornowe paprykowe Sante,

Sporym zainteresowaniem cieszy się też chrupkie pieczywo w różnych smakach:

Sucharki pszenne Polskie Młyny,

ChrrUp - chrupiąca przekąska z pieczywa pszennego o smaku cebulowo-serowym, 

ChrrUp - chrupiąca przekąska z pieczywa pszennego o smaku ketchupu, 

ChrrUp - chrupiąca przekąska z pieczywa pszennego o smaku pizzy,

Obrazu dopełniają takie wytrawne przekąski jak:

Precle solone Salatini,

Krakersy Misiaki Beskidzkie,

Wafle Naturalne Siejeje BIO, 

 

Wszystkie oferowane produkty są zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. To nie jedyna zaleta współpracy z nami. Testujemy i dokładnie przyglądamy się produktom, które oferujemy później naszym klientom. Nasze produkty nie tylko są bezpieczne i zdrowe, są również smaczne i świetnie opakowanie. Klient także ten mały zwraca uwagę na wygląd produktu. Nasza kolorowa i bogata oferta na pewno przyciągnie wzrok Twojego małego klienta do Twojego sklepiku szkolnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą chrupiących przekąsek wybranych specjalnie do sklepików szkolnych. Mamy też wiele innych kategorii sklepikowych.
Zapraszamy!!!