Kiddylicious jest już w Polsce!

 

W połowie lutego do naszej oferty trafiły przekąski dla dzieci Kiddylicious. Zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Kiddylicious, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Kiddylicious to brytyjska marka żywności dla dzieci, która w Europie cieszy się bardzo dużym uznaniem. W Wielkiej Brytanii ma aż 35% udziałów na rynku zdrowych przekąsek dla najmłodszych. Stewiarnia jak zawsze trzyma z najlepszymi, dlatego teraz wprowadzamy Kiddylicious na półki polskich sklepów.

Produkty Kiddylicious są zdrowe, smaczne i przyciągają wzrok klientów, a przede wszystkim dzieci. Prosty skład, to jedna z głównych zalet przekąsek Kiddylicious. Należy pamiętać, że są bezpieczne dla dzieci – łatwo rozpuszczają się w ustach. Producent dba o to, żeby każdy wafelek był odpowiednią pod względem wielkości porcją na przekąskę dla małego dziecka.

 

W naszej ofercie znajdzie kilka rodzajów przekąsek Kiddylicious:

Miniwafelki to pyszne wafelki ryżowe dla dzieci po 6 miesiącu życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Pyszne chrupki warzywne w formie słomek dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

Chrupiące owocożelki - owocożelki wykonane z prawdziwych owoców i soku owocowego, przetarte i zmieszane z chrupiącymi małymi kawałeczkami ryżu dmuchanego. Dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

 

 „Finger foods” to najdynamiczniej rozwijająca się kategoria przekąsek dla małych dzieci. Rozszerz swoją ofertę razem z nami i Kiddylicious!