Yerba Mate - dlaczego warto mieć ją w sprzedaży?

 

Polacy coraz chętniej sięgają po to co zdrowe, a medycyna ludowa coraz śmielej wkracza do łask. Kierując się tą wiedzą, warto mieć w swoim sklepie takie produkty. Na rynku jest ich wiele. Jednym z takich produktów, po który sięga coraz więcej osób, jest Yerba Mate. Nie jest to zwykła herbata, ale herbata o wielu zdrowotnych właściwościach.

Zalety Yerba Mate

 

Yerba Mate ceniona jest za szereg cennych właściwości. Jak każda herbata, Yerba Mate jest bogata w przeciwutleniacze i składniki odżywcze. Dzięki dużej zawartości cennych fitozwiązków posiada wiele cennych właściwości zdrowotnych.

 

Ksantyny — działają pobudzająco, występują też w czekoladzie i kawie.

Saponiny — to gorzkie związki, mające działanie przeciwzapalne i obniżają poziom cholesterolu;

Polifenole — to duża grupa przeciwutleniaczy, które przyczyniają się do zmniejszania występowania niektórych chorób.

Naturalne składniki, takie jak witamina C, E, selen, cynk wspomagają odporność.

 

Moc przeciwutleniająca herbaty yerba mate jest trochę wyższa niż zielonej herbaty i zawiera siedem z dziewięciu niezbędnych aminokwasów, oprócz wszystkich minerałów i witamin, które potrzebuje organizm.

 

Yerba Mate — musisz ją mieć w asortymencie.

 

Zawsze warto wyjść naprzeciw zmieniającym się trendom i wymagań klienta. Wraz z większym zapotrzebowaniem na zdrowe produkty, warto, aby znalazły się one również w Twoim sklepie. Herbaty są również dobrym dodatkiem do prezentu na różne okazje, więc z tego powodu również nie może ich zabraknąć, a im bogatsza oferta smakowa, tym lepiej. Zalety Yerba Mate są szeroko przedstawiane w prasie, telewizji, dlatego z pewnością posiadanie takiego produktu nie jest zagrożone, że się nie sprzeda i będzie zalegać na półkach.

 

Nasze produkty są wolne od pestycydów, herbicydów i toksycznych chemikaliów.

 

Yerba Mate w b2b.stwiarnia.pl

U nas zakupisz Yerba Mate w różnych smakach, a także Yerba Mate funkcjonalne. Herbatki funkcjonalne cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego warto na nie postawić.  Poza tym w ofercie posiadamy gotowy napój Yerba Mate w szklanej butelce, prosto do picia. Jest to super opcja, ponieważ taki napój możemy zabrać ze sobą wszędzie.  W swojej ofercie posiadamy ogromny asortyment produktów w konkurencyjnych cenach!

Jeżeli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, aptekę, herbaciarnie, kawiarnię, czy jesteś szefem dużej firmy, koniecznie sprawdź naszą ofertę herbat Yerba Mate.