nākd. wraca do Polski!

Już są! Do naszej hurtowni trafiła już znana na całym świecie marka batonów raw nākd.

nākd. to brytyjska marka żywności, która szturmem zdobywa półki sklepowe w kolejnych krajach. Z ogromnym sukcesem nākd. sprzedaje się w kolejnych krajach, dlatego właściciele firmy zdecydowali się na wprowadzenie produktów w naszym kraju. Stewiarnia będzie wyłącznym dystrybutorem Nakd w Polsce. Bardzo się cieszymy, że marka nākd. nam zaufała.

Batony nākd. charakteryzują się krótkim i prostym składem. To dosłownie kilka pozycji, a to lubią wszyscy klienci sklepów ze zdrową żywnością. Są to w głównej mierze surowe owoce i orzechy. 100 % naturalnych składników, bez dodatku cukru, syropów słodzących czy ulepszaczy smaku. Nie zawierają glutenu, pszenicy ani mleka. 

Batony nākd. nie są poddawane obróbce termicznej czyli wpisują się w coraz popularniejszą dietę surową (raw), dzięki czemu są jeszcze zdrowsze. Batony raw nākd. idealnie wpisują się w dietę witariańską, wegańską, oraz wegetariańską.

Batoniki nākd. zajmują pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o smak pośród batonów raw. Są zrobione z samych owoców i orzechów. Do ich produkcji wybierane są najlepsze składniki, aby zaskoczyć wszystkich niesamowitym smakiem. Batoniki nākd. są przeznaczone dla wszystkich, którzy szukają pysznej i zdrowej przekąski.

Swoim wysokojakościowym składem wpisują się w potrzeby konsumentów, którzy dbają o zdrowie. Zobaczysz, że chętnie sięgną po tę nowość w kategorii zdrowych batonów.

Na początku w Stewiarnii dostępne będą cztery wersje smakowe, które zadowolą wszystkich smakoszy zdrowych produktów. Ale to nie będzie koniec niespodzianek od firmy nākd., ale o tym w przyszłym roku.

 

       
                           

Przekonali się do nich klienci z wielu krajów Europy i całego Świata, teraz czas na Polskę! Już dziś skontaktuj się ze swoim opiekunem i zamów!